SPIGEN Ultra Hybrid
Idealne etui dla entuzjastów minimalizmu szukających etui zapewniającego ochronę.
Hybrydowa konstrukcja łączy pochłaniające wstrząsy TPU i odporny na ścieranie poliwęglan. Matowy tył podkreśla design telefonu.
Brzegi wokół ekranu i aparatu są lekko podniesione dzięki czemu zapewniają ochronę przy odkładaniu telefonu. Etui jest smukłe i lekkie a jednocześnie zapewnia Twojemu telefonowi doskonałą ochronę. Technologia Air Cushion to wbudowane poduszki powietrzne w narożnikach dzięki którym telefon jest doskonale chroniony podczas upadków.
Precyzyjne dopasowanie pozwoli Ci korzystać z telefonu tak samo wygodnie jak bez etui. Masz swobodny dostęp do wszystkich portów a zintegrowane osłony na przyciski zachowują dobrze wyczuwalne kliknięcie. Etui nie ogranicza dostępu do portów i skutecznie chroni telefon przed zarysowaniami czy upadkami.
Etui zostało poddane testom i otrzymało certyfikat odporności MIL STD 810G-516.6 co oznacza, że spadało 26 razy z wysokości 2 metrów.
Kod producenta | ACS08986 |
---|---|
EAN | 8809971238175 |
Gwarancja | 6 miesięcy |
Producent | Spigen |
Opakowanie | Box |
Materiał etui | Hybrydowe |
Poziom ochrony | Upadki, Zarysowania |
Rodzaj etui | Plecki |
Cena | 85,00 zł |